V jednom ohni

18. 09. 2022 | David M Strnad

V jednom ohni může být kapitán hasičské jednotky i manželství, kde ze vztahu vyprchala zamilovanost. Jak najít cestu k lásce?


V komentářích na ČSFD najdete 2 hlavní skupiny diváků.


Jedni hodnotí film po umělecké stránce a druzí se zachytli na tom, že se jedná o příběh věřících. Je to logické, autoři filmu jsou věřící. Podle mě to nijak nesnižuje hodnotu té podstatné zpráva, kterou se snaží divákovi předat.

Myslím si, že oběma skupinám diváků uniká to podstatné. Příběh se pokouší přinést naději manželům, párům, kteří chtějí obnovit lásku ve vztahu. Pokud váš vztah prochází krizí, podívejte se na film a začněte jednat podle jednoduchého návodu v knize "Výzva lásky".

Film pobaví, inspiruje… Podívejte se sami!

Celý film "V jednom ohni"

Produkce aobsazení filmu

Drama | USA, 2008, 114 min
Režie: Alex Kendrick
Scénář: Stephen Kendrick
Kamera: Bob Scott
Hudba: Mark Willard
Hrají: Kirk Cameron, Erin Bethea, Ken Bevel, Alex Kendrick, Janet Lee Dapper, Stephen Kendrick, Ray Wood a další
Produkce: David Nixon
Střih: Bill Ebel

Děj filmu

Caleb Holt zachraňuje jako hasič ostatní lidi, ale vlastní manželství se mu rozpadá. Když už stojí na prahu rozvodu, otec ho požádá, aby vyzkoušel čtyřicetidenní experiment na záchranu manželství. Jenže aby uspěl, musí nejprve vyřešit svůj vztah k Bohu.

Hrdinou romantického dramatu s náboženským podtextem je kapitán Caleb Holt (Kirk Cameron), odvážný požárník, který neváhá riskovat svůj život pro záchranu ostatních. Své manželství s Catherinou (Erin Bethea) však zřejmě zachránit nedokáže. Po sedmi letech se dvojice ocitla na pokraji rozvodu, a když už se zdá, že rozchodu nemůže nic zabránit, vloží se mezi ně Calebův otec John (Harris Malcolm). Požádá syna, aby ještě vyzkoušel čtyřicetidenní experiment, v němž se bude snažit proniknout k srdci své ženy. Caleb se zpočátku nesetkává s úspěchem, ale nakonec pochopí, že nejprve si musí dát do pořádku svůj vztah k Bohu, aby pak mohl zachránit své manželství.

*oficiální text distributora

Existuje cesta z manželské krize?

Procházíte nyní ve vašem vtahu pouští, vaše manželství je v troskách, pak vám může pomoci kniha „Výzva lásky“ od Stephena a Alex Kendrickových. Ano, ta kniha, o kterou se opírá děj filmu V jednom ohni.

Pro obnovu lásky je potřeba vědomě vést své srdce tím správným směrem. Protože láska je rozhodnutím, aktivním jednáním, ne jen citem.

KNIHU MÁTE NA DOSAH RUKY
Klikněte ZDE a stáhněte si PDF verzi knihy Výzva Lásky. Jedná se o pracovní překlad před jazykovou korekcí. Omluvte tedy, prosím, případné chyby. I bez jazykové korekce vám však PDF verze dobře poslouží. Je naším velkým přáním, abyste prožívali radost a lásku ve svém manželství.

„Přijde čas, kdy se někdo pokusí shrnout váš život do několika video záběrů. Doporučuji vám, abyste ty záběry natočili sami už teď.“

Marketingový specialista EMBERI PROduction. Autor knihy a kurzu SMART Video, spoluautor vzdělávacího programu Video klíč k úspěchu. Vybudoval obchodní týmy s mezinárodní působností. Je spoluautorem vzdělávacího programu a knižní série Sponzorovací proces od A do Z.

Obchod a management vystudoval na anglickém NEBSM. Od roku 2010 pomáhá podnikatelům s video marketingem a internetovou prodejní strategií. Stojí za úspěchem kampaní, které celkově oslovily více než 150.000 uživatelů a přinesly milionové zisky.

David M Strnad

EMBERI PROduction LLC

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Zanechte komentář/odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Microsoft PowerPoint...

...(plným jménem Microsoft Office PowerPoint) je nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku Microsoft Office od společnosti Microsoft.

Prezentace mohou sloužit pro ukázku různých produktů, služeb, či jiných aktivit.

Starší verze používaly koncovku „.ppt“. Novější verze jako 2007, 2010, 2013 a 2016 používají k ukládání koncovku „.pptx“. X v koncovce značí XML, což je rozšiřitelný značkovací jazyk podobný HTML.

Close

Geek...

 ... [gík] je výraz převzatý z angličtiny a do češtiny byl přejat ve významech „šprt“ a „počítačový nadšenec“.

Přeneseně se tak označují lidé jednostranně zaměření na nějakou oblast lidské činnosti, a to i tehdy, jsou-li jen skalním fanouškem. Geek nemusí mít vysoké odborné znalosti, stačí nadšení pro věc.

Z novodobých seriálů jako Teorie velkého třesku či Partička IT se může zdát, že geek je nepřizpůsobivý společnosti a že je v podstatě podivín.

Close